Informacija Taisyklės Garantijos, grąžinimai
Prisijungti
Tel.: +370 610 79995
El. paštas: info@akcijatau.lt

Aukštos biologinės vertės kolageno peptidai COLLAGEN RENOVER (350 g)

Aukštos biologinės vertės kolageno peptidai COLLAGEN RENOVER (350 g)

22.14 €

Pristatymo terminas 7 d.d.

Prekės ID: 27534

• Stiprūs sąnariai ir graži oda

• Kompleksinis sąnarių kremzlės atstatymas

• Aukštos biologinės vertės kolageno peptidai

COLLAGEN RENOVER yra lengvai įsisavinamas kolageno hidrolizatas su papildomu vitaminu C savo sudėtyje. Vitaminas C reikalingas kolageno gamybai jungiamajame audinyje. Kolageno skaidulų elastingumas įtakoja sąnarių bei odos struktūrą, suteikia jiems atsparumą mechaninėms deformacijoms. Su amžiumi, organizmo gebėjimas pakeisti susidėvėjusias kolageno skaidulas naujomis, pablogėja, kas įtakoja paspartėjusį sąnarinės kremzlės dilimą ir odos elastingumo praradimą. COLLAGEN RENOVER maisto papildas yra skirtas vartoti asmenims, kurie patiria didesnį nei įprastą fizinį krūvį, turintiems antsvorį, sportininkams bei vyresnio amžiaus žmonėms.

Ar Jūsų judėjimo apribojimai apsunkina kasdieninę veiklą? Negalite pilnai atsiduoti treniruotei, nes baiminatės dėl savo sąnarių? Ar Jūsų oda nėra tokia stangri kaip anksčiau, odos paviršiuje ima rodytis pirmosios strijos ir raukšlės? Pasirūpinkite savo kremzlėmis ir oda jau dabar. Įtraukite į savo kasdieninį maisto racioną šį novatoriškos formulės bei gerai pasisavinamą produktą iš kolageno peptidų, praturtintą vitaminu C. COLLAGEN RENOVER padeda atsistatyti pagrindiniams jungiamojo audinio komponentams, atsakantiems už judėjimo komfortą ir odos būklę. COLLAGEN RENOVER sudėtyje yra naudojamos aukštos kokybės žaliavos, gautos pažangių technologinių procesų dėka. Gamyba vyksta griežtai kontroliuojamomis sąlygomis. Rezultate - gaunamas natūralus kolageno baltymas, lengvai hidrolizuojamas fermentais daugiapakopio valymo ir koncentracijos procesų metu. Tai leidžia gauti iš specialios aminorūgščių sekos pagamintus itin didelio biologinio aktyvumo kolageno peptidus. Dėl šių procesų COLLAGEN RENOVER papildas yra puikiai absorbuojamas ir greitai išnešiojamas į organizmo vietas, kur jis panaudojamas. Kad sustiprinti produkto teigiamą poveikį - kolageno sintezės pagreitinimą, produktas buvo papildytas būtinu šiame procese vitaminu C.

Kodėl yra taip svarbu naudoti kolageno papildus?

Intensyvus gyvenimo būdas ir nesubalansuota dieta daugeliui mūsų yra bene žinomiausios iš daugelio priežasčių, dėl ko greitėja jungiamojo audinio senėjimas, kurio didžiulis procentas yra mūsų kauluose, kremzlėse ir odoje. Kolagenas atsako už odos ir kitų audinių elastingumą. Tai labiausiai paplitęs baltymas mūsų organizme, sudarantis 30% žmogaus kūno baltymų ir 70% odos baltymų. Skirtingų kolageno rūšių suskaičiuojama iki 29, nors 90% kolageno, esančio mūsų organizme, randama I, II, III, IV ir V tipų. Kolagenas yra pluoštinės struktūros baltymas, dėl kurios turi neprilygstamą atsparumą tempimui. Jis sudarytas iš 3 susuktos spiralės formos kolageno skaidulų užtikrinančių stabilumą ir atsparumą visai mūsų kūno struktūrai. Dėl veiksmingos šių skaidulų biosintezės, sąnarių kremzlės nuolat regeneruojasi bei yra palaikomas optimalus odos stangrumas.

Sąnarių regeneracija ir apsauga

Kaip ir visoms mūsų kūno dalims, mūsų sąnariams taip pat reikia tinkamos mitybos ir atstatymo. Kremzlės audinys yra labai specifinės sudėties, kurią sudaro chondrocitai (kremzlės ląstelės) ir ekstraląstelinės matricos, sudarančios beveik 95% audinio masės. Kremzlės ląstelėse natūraliai vyksta jai būtinų statybinių komponentų kolageno ir proteoglikanų gamyba. Įprastomis sąlygomis kremzlinis audinys pilnai ir nenutrūkstamai funkcionuoja, žmogus nejaučia jokio diskomforto. Tačiau tuo atveju, kai sąnariai gauna papildomas apkrovas, susijusias su kasdiene veikla, dėl intensyvaus sporto ar antsvorio, kremzlėse yra būtina spartesnė ląstelių pagrindinių sudedamųjų dalių biosintezė. Tai yra sudėtinga vyresniame amžiuje, nes apytiksliai nuo 25 gyvenimo metų organizmo gebėjimas pakeisti susidėvėjusias kolageno skaidulas naujomis pablogėja. Dėl to kolagenas darosi akytas, oda praranda lygumą, atsiranda raukšlių. Šiuo atveju sau mes galime padėti į kasdienį mitybos racioną įtraukdami atitinkamus maisto produktus. Deja, kolageno ir baltymų absorbcijos iš įprastų maisto produktų kiekis yra palyginti mažas. Efektyviausias būdas padidinti natūralią kolageno gamybą yra papildų su hidrolizuota kolageno forma vartojimas. Štai kodėl papildas COLLAGEN RENOVER yra puikus ir labai veiksmingas su optimaliai organizmo absorbuojamais kolageno peptidais, gautais hidrolizuojant baltymą šio papildo gamybos procese. Yra gaunama unikali sudėtis, kuri yra beveik identiška mūsų pačių organizmo gaminamai kremzlėse esančiai aminorūgščių struktūrai. Produkte esantis kolagenas nesudaro gelio struktūros ir puikiai tirpsta šaltame vandenyje. COLLAGEN RENOVER taip pat neturi daugeliui kolageno produktų įprasto specifinio skonio ir kvapo. Šio produkto sudėtyje yra tik kolageno bioaktyvių peptidų, kurie daug efektyviau stimuliuoja kremzlės ląsteles gaminti savo kolageną. Virškinimo proceso metu šie peptidai lengvai prasiskverbia pro kraujagyslių sieneles ir patenka į kraują, kuris išnešioja juos ten, kur yra jaučiamas didžiausias trūkumas. Moksliniai tyrimai patvirtina, kad geriami kolageno peptidai, neilgai trukus po patekimo į organizmą, atsiduria kremzliniame audinyje. Tokiu būdu kremzlės ląstelės gauna ne tik puikią statybinę medžiagą kolageno sintezei, bet taip pat ir signalą pačioms gamintis atstatančias medžiagas. Ši produkto sudėtis leidžia teigti, kad COLLAGEN RENOVER vartojimas gali ženkliai sumažinti pavojingų traumų riziką.

Odos būklės gerinimas

Kolagenas yra daugelio kosmetikos priemonių viena pagrindinių sudėtinių dalių ir turi tam priežasčių. Mokslininkai ilgus metus studijuoja teigiamą įvairių medžiagų poveikį mūsų odos išvaizdai. Kolagenas mūsų organizme yra pagrindinis baltymų komponentas, suteikiantis odai reikiamą tamprumą. Tai leidžia odai atrodyti jaunai ir lygiai. Su amžiumi mažėjant natūraliai kolageno gamybai, atsiranda pirmieji senėjimo požymiai. Pasirodo nedidelės vagelės, kurios bėgant laikui virsta matomomis raukšlėmis. Dar viena mūsų odos problema, kuri atsiranda, kuomet sparčiai didėja mūsų svoris (padidėjus raumenų masei, nėštumas, nutukimas) atsiranda strijų. Kuomet greitai padidėja kūno paviršius, oda priverčiama išsitempti. Tokiomis sąlygomis ląstelės verčiamos intensyviai gaminti kolageną tose kūno vietose, kur jis jaučia didžiausią stresą. Organizmui nesuspėjant prisitaikyti prie tokių staigių pokyčių labai greitai prarandamas odos elastingumas. Pirmiausia, toje odos vietoje, kur labiausiai verčiama įsitempti, susilpnėja dermos (giliojo odos sluoksnio) elastinės skaidulos, sutrinka elastano ir kolageno gamyba, o joje esančios elastinės skaidulos trūksta ir šitaip atsiranda strijų. Deja, daug kolageno turinčių kremų absorbcija yra labai ribota, nes kolagenas turi praeiti per prastą pralaidumą turinčius epidermio ir dermos sluoksnius. Tuo pačiu metu kremų/gelių sudėtyje esančio kolageno dozės yra per mažos ir ne tokios veiksmingos, kad ir kaip dažnai mes juos naudojame. Mokslininkai įrodė, kad geriausias būdas papildyti kolageno atsargas yra maistinė kolageno peptidų forma. COLLAGEN RENOVER turi didelę porciją hidrolizuoto kolageno, kuris optimaliai absorbuojamas virškinamajame trakte ir greitai pasiekia mūsų odos ląsteles. Tai leidžia odai geriau maitintis iš vidaus, ir taip pagerina bendrą išorinę odos išvaizdą ir būklę. Padidėja odos tankis ir elastingumas, kurie gali atidėti naujų raukšlių atsiradimą bei jau esamų raukšlių gilėjimą, taip pat išvengti strijų susidarymo.

Kam yra skirtas maisto papildas COLLAGEN RENOVER?

COLLAGEN RENOVER yra aukščiausios kokybės produktas ir, kartu - skanus gėrimas. Tai preparatas, turintis lengvai absorbuojamą hidrolizuotą kolageno formą su vitaminu C. Papilde yra biologiškai aktyvių kolageno peptidų, kurie gali paspartinti jungiamojo audinio struktūrų regeneraciją mūsų organizme, ypač kremzlių ir odos. Reguliarus papildo naudojimas gali ženkliai pagerinti sąnarių darbą sergantiems sąnarių ligomis žmonėms, bei perkrovomis sąnarius pažeidžiantiems asmenims (sportininkai, antsvorį turintys žmonės, vyresnio amžiaus žmonės). COLLAGEN RENOVER taip pat puikiai tinka žmonėms, kurie nori pagerinti išvaizdą ir pristabdyti odos senėjimo procesus. COLLAGEN RENOVER gali užkirsti kelią strijų susidarymui ir pagreitinti odos regeneraciją, net jei jau atsiradusios odos elastingumo problemos.

 

Vartojimas: 5 g produkto (1,5 kaušelio) ištirpinti 100 ml vandenyje. Priklausomai nuo poreikio, galite suvartoti 1-2 tokias porcijas per dieną. Geriausia 30 min. iki valgio. 

Maistinė vertė 1 porcijoje (5 g):

Energinė vertė 70 kj/17kcal

Baltymai 4,19 g

Angliavandeniai 0 g

Riebalai 0 g

Veikliosios medžiagos

Hidrolizuotas Kolagenas 4660 mg

Vitaminas C (askorbo rūgštis) 40 mg / 50% RPN

Prekių pristatymas:

  • OMNIVA paštomatai:

Savo užsakymą galite atsiimti iš Jums artimiausio OMNIVA paštomato. Prekių užsakymo metu Jums tereikia pasirinkti Jums artimiausią OMNIVA paštomatą. Kai prekės bus Jūsų pasirinktame OMNIVA paštomate, į nurodytą telefono numerį ir elektrononį paštą gausite informaciją, kad galite atvykti atsiimti savo siuntos.

Siuntų terminale siunta laikoma 7 kalendorines dienas. Siuntą galite atsiimti bet kuriuo paros metu.

Jei jūsų išsirinkta prekė yra didesnė nei 41x38x64 jinai netilps į paštomatą, tad renkantis pristatymo variantus sitema neleis pasirinkti OMNIVA paštomato.

  • LP express kurjeriai:

Prekės pristatymas Jūsų nurodytu adreseu visoje Lietuvoje. Išvakaro gausite sms žinutę su informacija, kad bus pristatomas siuntinys. 

Atsiėmimas Vilniuje:

Kareivių g. 6-241, NCBC Verslo centras, C korpusas, Vilnius. Prieš atvykstant BŪTINA pasiskambinti telefonu 8 610 79995

DĖMESIO!

  • Dėl Jūsų kompiuterio nustatymų, monitoriaus raiškos, apšvietimo ir panašių sąlygų reali prekių spalva gali nežymiai skirtis nuo matomų nuotraukose.
  • Paveikslėlyje gali būti dalių, kurių nėra produkto komplektacijoje.
  • Realios prekės išvaizda kartais gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.
UAB "Kermeta&Co"
Įmonės kodas 301491530
PVM mokėtojo kodas LT100003687619
Adresas Kareivių 6, Vilnius
El. paštas info@akcijatau.lt
Tel. + 370 610 79995
SLAPUKAI (angl. COOKIES)
Mūsų tinklapyje naudojami slapukai, kurie padeda padaryti svetainę patogesnę.