Informacija Taisyklės Garantijos grąžinimai
Prisijungti
Tel.: +370 610 79995
El. paštas: info@akcijatau.lt

Garantijos grąžinimai

Garantijos, grąžinimai

 

Lietuvos Respublikoje galiojantys teisės aktai visoms prekėms nustato 24 mėn. garantinį laikotarpį, tačiau gamintojai tam tikrais atvejais gali nustatyti trumpesnį arba ilgesnį terminą (pvz.: baterijos). Tokiu atveju taikomas gamintojo nustatytas garantinis laikotarpis.

Jei Jūsų prekė sugedo garantinio laikotarpio metu, mūsų autorizuoti gamintojo aptarnavimo centrai ją suremontuos nemokamai – tereikia pateikti prekės pirkimo dokumentą arba užpildytą garantinį taloną (šis reikalingas tuo atveju, jei pirkimo dokumente – kasos čekyje, sąskaitoje faktūroje ar lizingo sutartyje – nėra tiksliai nurodytas prekės modelis). Garantiniai talonai būna pakuotėje, kartu su įsigyta preke. Kai kurie garantiniai talonai gali būti neužpildyti gamintojo nuožiūra, tačiau, Jūsų prašymu, mes galėsime juos užpildyti ir Jums pristatyti.

Pirkimo dokumentą (kasos čekį, sąskaitą faktūrą ar lizingo sutartį) gaunate kartu su įsigyjama preke arba el. paštu, kai gauname Jūsų apmokėjimą už įsigyjamą prekę.

Pažymime, jog gamintojai netaiko garantijos natūraliai susidėvinčioms prekių dalims (pvz., baterijoms).

Jei autorizuotas aptarnavimo centras nustatytų, jog Jūsų prekė garantinio laikotarpio metu sugedo nepataisomai dėl gamintojo kaltės (nekokybiška prekė), tokiu atveju iš autorizuoto aptarnavimo centro Jūs gausite pažymą, kurią pateikus mūsų parduotuvėje kartu su pirkimo dokumentu arba užpildytu garantiniu talonu, turite teisę prašyti pakeisti sugedusią prekę į kitą tokią pačią arba grąžinti Jums sumokėtus pinigus už prekę.

Jei autorizuotas aptarnavimo centras nustatytų, jog Jūsų prekė garantinio laikotarpio metu sugedo dėl gamintojo kaltės (nekokybiška prekė), tačiau ją įmanoma suremontuoti, tokiu atveju Jūs turite teisę pasirinkti, ar prekę remontuosite (nemokamai), ar norėsite tokią prekę pakeisti kita tokia pat, ar norėsite susigrąžinti sumokėtus pinigus. Pasirinkus du pastaruosius variantus, kartu su pirkimo dokumentu arba užpildytu garantiniu talonu pristatykite mums autorizuoto aptarnavimo centro pažymą apie tai, jog prekės gedimas yra garantinis. Jei nuspręsite prekę remontuoti, pasakykite apie tai Jus aptarnaujančiam autorizuoto aptarnavimo centro specialistui.

Tačiau bet kokiu atveju Jūs turite tiesiogiai kreiptis į Akcijatau.lt ir mes Jums suteiksime visą reikalingą informaciją ir/ar pagalbą dėl sugedusios prekės remonto.

Elektronika, kompiuterinė ir buitinė technika

Elektronikai, kompiuterinei ir buitinei technikai suteikiama gamintojo garantija. Gamintojo garantiniai įsipareigojimai galioja tik tuo atveju, jei nepažeistos prekės eksploatavimo sąlygos. Sugedus prekei, dėl garantinio remonto atlikimo jūs turite kreiptis į mūsų garantinių prekių priėmimo skyrių.

Netinkamos kokybės prekė per 14 (keturiolika) dienų nuo pristatymo Jums dienos yra nemokamai keičiama į kokybišką prekę arba grąžinami pinigai.

Kokybiškos elektronikos, kompiuterinės ir buitinės technikos prekės gali būti grąžinamos tik per teisės aktuose bei mūsų pirkimo - pardavimo taisyklėse nurodytą terminą, t.y. 14 (keturiolika) dienų nuo prekės pristatymo dienos bei laikantis jose nurodytų sąlygų. Šiuo atveju prekės grąžinimo išlaidas apmokate Jūs. Prekę jūs galite grąžinti į UAB Kermeta&co buveinę, pats – nemokamai, arba bus atsiųstas kurjeris. Prekės, kurios svoris kartu su įpakavimu neviršyja 30 kg atsiėmimo kaina iš namų 3 EUR, Kuršių Nerijoje prekių atsiėmimas papildomai kainuos  11,58 EUR. Kitais atvejais atsiėmimo kaina yra sutartinė.

Kosmetika ir parfumerija, higienos prekės

Kosmetikos, parfumerijos ar higienos prekės, neatitinkančios kokybės keliamų reikalavimų gali būti grąžintos mums per 14 (keturioliką) dienų nuo pristatymo Jums dienos. Tokiu atveju netinkamos kokybės prekė nemokamai pakeičiama į kokybišką prekę arba Jums grąžinami sumokėti pinigai.

Avalynė, rūbai ir aksesuarai

Jūs turit teisę grąžinti ar pakeisti analogišku daiktu per 14 (keturioliką) dienų nuo jo pristatymo dienos, jei pristatytas daiktas nepatiko dėl jo spalvos, kompleksiškumo, formos, dydžio, modelio.

Per 14 (keturioliką) dienų nuo pranešimo gavimo bus grąžinti pinigai arba prekė pakeista į kitą daiktą, jei prekė yra kokybiška, atitinkanti pirkimo - pardavimo sutartį, t.y. gauta prekė atitinka jūsų suformuotą užsakymą, prekės transportavimo kaštus dengiate pats, t.y. prekę jūs galit grąžinti į į UAB Kermeta&co buveinę, pats – nemokamai, arba bus atsiųstas kurjeris. Prekės, kurios svoris kartu su įpakavimu neviršyja 30 kg atsiėmimo kaina iš namų 3 EUR, Kuršių Nerijoje prekių atsiėmimas papildomai kainuos 11,58 EUR. Kitais atvejais atsiėmimo kaina yra sutartinė.

Pažymėtina, kad norėdami grąžinti kokybiškas nebrokuotas prekes, užtikrinate, kad jos nesugadintos, nenaudotos ir niekaip kitaip nepažeista pakuotė, prekės žymėjimai ir panašiai. Grąžinti pirkinius galite susisiekę su mumis + 370 610 79995

Brokuotus / netinkamos kokybės daiktus galite grąžinti ir atsiimti pinigus ar pakeisti į tinkamos kokybės, per 14 (keturioliką) dienų nuo tokių prekių gavimo dienos nemokamai.

Papuošalai ir laikrodžiai

Brokuotus / netinkamos kokybės daiktus galite grąžinti ir atsiimti pinigus ar pakeisti į tinkamos kokybės, per 14 (keturioliką) dienų nuo tokių prekių gavimo dienos nemokamai.

Papuošalams ir laikrodžiams gamintojo garantiniai įsipareigojimai galioja tik tuo atveju, jei nepažeistos prekės eksploatavimo sąlygos, kurios nurodytos garantiniame talone ir prekės naudojimo instrukcijoje.

 

Baldai

Kokybiški baldai gali būti grąžinami tik per teisės aktuose bei mūsų Pirkimo-pardavimo taisyklėse nurodytą terminą, bei laikantis jose nurodytų sąlygų. Šiuo atveju prekės grąžinimo išlaidas apmokate Jūs.

Atkreipiame dėmesį, kad:

  • Gamintojo garantija netaikoma natūraliai susidėvinčioms prekių dalims.

  • Kokybiškų surinktų baldų grąžinti negalima.

Tuo atveju, jei nusipirkę vieną iš šių prekių, pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, Jūs turite teisę grąžinti tokią prekę mums per prekės garantiniame talone nurodytą terminą. Tokiu atveju netinkamos kokybės prekė nemokamai pakeičiama į kokybišką prekę arba Jums grąžinami sumokėti pinigai. Garantijos galiojimo laikotarpiu pastebėjus paslėptus prekės trūkumus, prašome Jūsų juos nufotografuoti ir nedelsiant atsiųsti mums fotonuotrauką elektroniniu paštu info@akcijatau.lt