Informacija Taisyklės Garantijos grąžinimai
Prisijungti
Tel.: +370 610 79995
El. paštas: info@akcijatau.lt

Saphira plaukų tiesinimas ir galiukų pakirpimas grožio salone Vilniuje

Saphira plaukų tiesinimas ir galiukų pakirpimas grožio salone Vilniuje

40.00 €
Buvusi kaina* 70.00 €
-43%

Pristatymo terminas 1-3 d.d.

Prekės ID: 48605

 

Dauguma mūsų norime turėti ilgus, gražius ir tobulai tiesius, blizgančius plaukus. Kad tai pasiektume, ne viena iš mūsų ya išbandžiusi įvairiausių būdų. Tačiau norimo rezultato nepasiekiame, arba pasiekiame labai trumpam.

Saphira tiesinimas -tai procedūra, kuri pakeis Jūsų dienos rutiną! Saphira tiesinimo priemonė skiriasi nuo kitų, nes jos sudėtyje yra Negyvosios jūros mineralų. Mineralais praturtinta tiesinimo priemonė nepažeidžia epidermio, plaukus padengia mineralų sluoksniu, nekenkia jiems.

Ši procedūra iš esmės atstato plauką, ir leis Jums džiaugtis tiesiais, švelniais it šilkas plaukais kiekvieną dieną be jokių pastangų. Ši procedūra yra pripažinta kaip viena iš saugiausių ir mažiausiai plauką pažeidžiančių procedūrų. Jos metu nenaudojama stiprių cheminių medžiagų, kurios gai atverti plauką siekiant jį ištiesinti. Padedant karščiui, priemonė įsigeria į plauką ir taip neleidžia jiems šiauštis, darytis garbanoms, tuo pačiu ir suteikdamas plaukų blizgesį ir stiprumo plaukui.

Procedūra yra atliekama apie 2 valandas, priklauso nuo Jūsų plaukų ilgio, storio. Efektas matomas maždaug 5 mėnesiams, plaukai palaipsniui grįžtą į savo pradinę padėtį.  Mineralinio plaukų tiesinimo procedūrą galima atlikti iš karto po plaukų dažymo. Praėjus laikotarpiui, galite vėl drąsiai atlikti šią procedūrą, nesijaudinant, kad jiems pakenksite. Priešingai-atnaujinant procedūrą, plaukai atliekant ne pirmą kartą atrodys dar įspūdingiau, o efektas pranoks bet kokius lūkesčius!

Pamiršite ilgus rytus prie veidrožio, sugadintas nervų ląsteles stengiantis susitvarkyti plaukus. Jums nebereiks alinti savo plaukų tiesinant, naudoti plakų putų, lakų ir kitų priemonių. Sutaupysite neįkainojamo  savo laiko ryte!

 

·          

  

·         Kuponas galioja 2 mėnesius nuo kupono įsigijimo dienos

·         Procedūra tinka visiems plaukų tipams, tiek moterims, tiek vyrams.

·         Į kainą ieina priemonės plaukams iki 40cm.  Jei plaukai ilgesni, 1gramas priemonės papildomai kainuos 0,50 ct. Priemoka galima grožio salone.

·         Galima atlikti besilaukiančioms ar maitinančioms mamoms.

·         Kad efektas išliktų kuo ilgiau, kokias priemones naudoti rekomenduojame pasikonsultuoti su procedūrą atlikusiu meistru.

·         Būtina išankstinė registracija nurodytais telefono numeriais arba elektroniniu paštu;

·         Su savimi būtinai atsinešti AkcijaTau.lt kuponą arba turėti jį telefone.

·         Užsiregistravus ir neatvykus procedūrai kuponas laikomas negaliojančiu, jeigu apie neatvykimą buvo perspėta mažiau negu prieš 24 valandas;

·         Vienas asmuo gali įsigyti neribotą kiekį kuponų;

·         Kuponą galima išsikeisti į firminį dovanų kuponą salone

·         Sąskaitą išrašys pardavėjas po paslaugos suteikimo.

* Įprasta paslaugos kaina, skelbiama paslaugą teikiančio pardavėjo internetinėje svetainėje, kainoraštyje ar kitame jo pateiktame šaltinyje šio AkcijaTau.lt pasiūlymo galiojimo metu.

 

CERA grožio salonas

Savanorių pr. 11e, Vilnius

Tel.:  863804699

 

 

Darbo laikas:

I–V nuo 8 iki 20 val.

VI  nuo 10 iki 19 val.

 

VI pagal susitarimą

·   

Deividas Sarkus
Adresas Savanorių pr. 11e, Vilnius
El. paštas deividaslmp@gmail.com
Tel. +37063804699