Informacija Taisyklės Garantijos, grąžinimai
Prisijungti
Tel.: +370 610 79995
El. paštas: info@akcijatau.lt

Estetinė šlaunų užpakalinės arba priekinės dalies korekcija aparatu "Proshock Ice"

Estetinė šlaunų užpakalinės arba priekinės dalies korekcija aparatu "Proshock Ice"

37.50 €
Buvusi kaina* 50.00 €
-25%

Prekės ID: 27874

PROSHOCK ICE – taiklus smūgis riebalams! Viena iš naujausių neinvazinių kūno grožio procedūrų. Tai puiki liposakcijos alternatyva žmonėms, kuriems reikia pašalinti riebalų audinio sluoksnį, paprastai besikaupiantį sėdmenų, šlaunų, nugaros, šonų, rankų, pilvo srityse, taip pat – atsikratyti celiulito.

 

Viena iš naujausių neinvazinių kūno grožio procedūrų – Kriolipolizės ir smūginių bangų sinergijos terapija.  Šios procedūros tikslas – sumažinti poodinį riebalų sluoksnį ir celiulitą įprastai liposakcijos operacija koreguojamose vietose. Tai puiki liposakcijos alternatyva žmonėms, kuriems reikia pašalinti riebalų audinio sluoksnį, paprastai besikaupiantį sėdmenų, šlaunų, nugaros, šonų, rankų, pilvo srityse ir pasmakrėje, taip pat – atsikratyti celiulito. Be to, ši kūno korekcijos procedūra saugi ir veiksminga.

 

Masažo klinikoje procedūros atliekamos Proshock Ice aparatu, kurio poveikis dvejopas. Šaldomasis ( kriolipolizė)  - sušaldomos riebalines ląsteles ir iš karto po to akustinės bangos sukelia ląstelių “sprogimą”– šoko terapija (smūginės bangos), bei jos pašalinamos per limfą.

Ši inovatyvi ir patentuota kombinuotoji technologija ne tik sumažina poodinį riebalų sluoksnį ir pluoštinio audinio celiulitą, bet ir stangrina odą. Derinant šias dvi procedūras, sunaikintos riebalines ląstelės per 15 – 30 dienų pašalinamos per limfą. Tam reikia taip pat gerti daug vandens.

Kriolipolizė daroma lėtais braukiamaisiais judesiais stimuliuojant probleminę sritį (temperatūra – nuo 0 iki –5 °C). Paskui probleminė vieta veikiama smūginiu zondu. Kaip smūginių bangų laidininkas naudojamas laidusis gelis. Procedūra neskausminga ir trunka 20-60 minučių, atsižvelgiant į veikiamą vietą. Procedūra kartojama kas 15 dienų. 

 

Kūnas lieknėja, oda gražėja... Procedūros pranašumai:

 

Ne invazinės procedūros: galima atlikti kasdieninę veiklą ir fizinius pratimus iš karto po gydymo. Be jokių adatų ar chirurginių korekcijos procedūrų.
• Neskausmingai: nejaučiama skausmo ar diskomforto procedūros metu.
• Saugus: šalčio sistema veikia tik riebalines ląsteles, nepažeidžiant kitų audinių
​• Puikūs rezultatai:  Pirmasis efektas matomas IŠ KARTO!

  • Kuponas galioja 3 mėnesius (90 kalendorinių dienų) nuo kupono įsigijimo dienos;

  • Apsilankyti galima patogiu laiku I-V 8:00-21:00, VI 10:00-18:00;

  • Būtina išankstinė registracija telefonu +370 6 11 11 11 0 ir +370 600 03 150 arba internetu: spauskite čia;

  • Užsiregistravus procedūrai ir neatvykus be išankstinio pranešimo (būtina pranešti prieš 24 val.), kuponas bus laikomas panaudotu.
  • Kuponą būtina pateikti UAB „Masažo klinika“ administracijai;

  • Kuponas į pinigus nekeičiamas.

  * Įprasta paslaugos kaina, skelbiama paslaugą teikiančio pardavėjo internetinėje svetainėje, kainoraštyje ar kitame jo pateiktame šaltinyje šio AkcijaTau.lt pasiūlymo galiojimo metu.

 

UAB "MASAŽO KLINIKA"
Įmonės kodas 302544904
Adresas Žukausko 21, Vilnius
El. paštas masazo.klinika.info@gmail.com
Tel. +370 6 11 11 11 0 ; +370 600 03 150
SLAPUKAI (angl. COOKIES)
Mūsų tinklapyje naudojami slapukai, kurie padeda padaryti svetainę patogesnę.