Informacija Taisyklės Garantijos, grąžinimai
Prisijungti
Tel.: +370 610 79995
El. paštas: info@akcijatau.lt

Nėščiosios ištyrimas Vilniuje

Nėščiosios ištyrimas Vilniuje

80.50 €
Buvusi kaina* 104.00 €
-23%

Prekės ID: 47828

 

Nėščiųjų ištyrimas – Būsima mama, besirūpinanti savo mažylio ateitimi ir sveikata, jau pirmosiomis nėštumo savaitėmis turėtų atlikti kraujo tyrimus. Tyrimas reikalingas tam, kad būtų nustatyta motinos kraujo grupė ir rezus faktorius (dėl galimo nesuderinamumo). Tyrimai parodo geležies kiekį kraujyje, esant reikalui, skiriama geležies papildų, (nuo žodžio “esant” nereikia šio sakinio dalies, nes čia jau gydymas) parodo, ar būsimos motinos organizme nėra uždegiminių procesų.

 

Išsamų tyrimą sudaro: Bendras kraujo tyrimas (BKT), Gliukozė (GLU), Kraujo grupės pagal ABO antigenus ir rezus Rh priklausomybės faktoriaus nustatymas, Rh antikūnų nustatymas netiesioginiu Kumbso metodu, kai moters Rh neigiama; Toxoplasma gondii IgM ir IgG nustatymas, Toxocara canis IgG antikūnų nustatymas, Citomegalo viruso (CMV) IgM ir IgG nustatymas, Žmogaus imunodeficito viruso 1/2 (ŽIV) antikūnų nustatymas, Sifiliui nustatyti (RPR) kokybinė reakcija, Bendras šlapimo tyrimas (BŠT), Šlapimo pasėlis.

Gydytojo išvados raštu.

  • Kuponas galioja 2 mėnesius (60 kalendorinių dienų) nuo įsigijimo dienos;
  • Išnaudoti kuponą galima UAB "Gilės sveikatos centras", Nidos g. 4-47, Vilnius;
  • Būtina išankstinė registracija telefonu 8 640 42622 arba internetu: https://my.salonium.com/selfservice/6998/appointment/new ;
  • Užsiregistravus ir neatvykus procedūrai kuponas laikomas negaliojančiu, jeigu apie neatvykimą buvo perspėta mažiau negu prieš 24 val;
  • Atvykus būtina turėti atspausdintą AkcijaTau.lt kuponą.

* Įprasta paslaugos kaina, skelbiama paslaugą teikiančio pardavėjo internetinėje svetainėje, kainoraštyje ar kitame jo pateiktame šaltinyje šio AkcijaTau.lt pasiūlymo galiojimo metu.

 

UAB „Gilės“ sveikatos centras
Įmonės kodas 303238821
Adresas Nidos g. 4-47, Vilnius
El. paštas info@giles.lt
Tel. +37064042622, Marketingo vadove Violeta 861003570, marketingas@giles.lt