Informacija Taisyklės Garantijos, grąžinimai
Prisijungti
Tel.: +370 610 79995
El. paštas: info@akcijatau.lt

Katino kastracija Vilniuje

Katino kastracija Vilniuje

18.00 €
Buvusi kaina* 25.00 €
-28%

Prekės ID: 47549

Katinai yra linkę įsivelti į konkurencines kovas su savo gentainiais, dėl patelių ir savo teritorijos ribų. Vyksta aršios kovos. Gyvūnai patiria traumas, užsikrečia vieni nuo kitų virusinėmis , parazitinėmis bei grybelinėmis ligomis. Kai kuriomis ligomis nuo sergančio gyvūno gali užsikrėsti ir žmogus. Be to, nekastruotas katinas šlapimu žymi savo teritoriją net ir kambaryje, o tai – nemalonus ir sunkiai panaikinamas kvapas.

 

Kačių ruja pasireiškia mažiausiai keletą kartų per metus, o kačiukus vesti jos gali nuo 6-7 mėn. iki pat gilios senatvės. Rujos metu katės elgesys labai pasikeičia – ji kniaukia, raičiojasi ant nugaros, tampa dirgli, gali būti agresyvi, gali pradėti šlapintis name ar bute. Nėštumas ir gimdymas yra savotiškas stresas gyvūnui ir šiaip neigiamai veikiantis faktorius. Didelis procentas vyresnio amžiaus nesterilizuotų patelių suserga pūlingu gimdos uždegimu – piometra. Klinikiniai šio susirgimo simptomai būna silpnai išreikšti, todėl į veterinarijos gydytoją savininkai su savo augintiniu paprastai kreipiasi tada, kai liga jau būna pažeidusi inkstus, kepenis ir pan. Gydymas šiuo atveju tik chirurginis – šalinama gimda ir kiaušidės.

 

Be to, moksliškai yra įrodyta, kad ankstyva sterilizacija iki minimumo sumažina pieno liaukos vėžio tikimybę, o velesnė sulėtina ligos progresavimą.

 

Ši operacija gali būti atliekama nuo 8 savaičių amžiaus. Be jokios abejonės, galima operuoti gyvūną ir tada, kai jį įsigijote jau suaugusį. Taip pat galima sterilizuoti individus, kurie jau turėjo palikuonių ir toliau nebus naudojami veisimui. Sterilizacija neturi jokio ryškesnio poveikio jūsų augintinio charakteriui išskyrus tai, kad išnyksta lytinis potraukis bei su tuo susijusi elgsena. Be to, daugelis savininkų pastebi, kad jų augintiniai tapo meilesni ir žaismingesni.

 

***

Visos operacijos atliekamos su bendra narkoze, yra susijusios su tam tikra rizika. Apie tai išsamiau Jums paaiškins veterinarijos gydytojas. Prieš operaciją gyvūnas turi būti nešertas mažiausiai 12 val.

 

Kastracija atliekama patinams – prapjaunama mašnelė ir pašalinamos sėklidės.

 

Sterilizacija yra patelės gimdos ir kiaušidžių pašalinimas.

 

Savo augintinį galite pasiimti namo jau tą pačią dieną, kai tik baigiasi narkozės poveikis.Pooperacinė priežiūra labai paprasta nes nebus jokių išorinių siūlų , nereikės katytės rengti ar kitaip saugoti. Nereikės atvykti dar kartą nuimti siūlų, nereikės dar kartą stresuoti gyvūno.

  • Kuponas galioja 1 mėnesį nuo įsigijimo dienos;
  • Kuponas skirtas katino kastracijai;
  • Išnaudoti kuponą galima (Savanorių 13A, Vilnius);
  • Darbo laikas: I-V 12-16val.; VI 11-14val.;
  • Būtina išankstinė registracija telefonu +37065057888;
  • Atvykus būtina turėti atspausdintą AkcijaTau.lt kuponą.

* Įprasta paslaugos kaina, skelbiama paslaugą teikiančio pardavėjo internetinėje svetainėje, kainoraštyje ar kitame jo pateiktame šaltinyje šio AkcijaTau.lt pasiūlymo galiojimo metu.

VšĮ ,, Pagalbos gyvūnams langelis“
Įmonės kodas 304435654
Adresas Savanorių pr. 13 a Vilnius
El. paštas aguona789@gmail.com
Tel. +307 65057888
SLAPUKAI (angl. COOKIES)
Mūsų tinklapyje naudojami slapukai, kurie padeda padaryti svetainę patogesnę.