Informacija Taisyklės Garantijos, grąžinimai
Prisijungti
Tel.: +370 610 79995
El. paštas: info@akcijatau.lt

Plaukų dažymas MATRIX beamoniakiais tonuojančiais dažais "Dalia grožio studija" Vilniuje

Plaukų dažymas MATRIX beamoniakiais tonuojančiais dažais "Dalia grožio studija" Vilniuje

19.99 €
Buvusi kaina* 38.00 €
-47%

Prekės ID: 574

Dažymas beamoniakiais tonojančiais dažais (tonavimas)  tai nežymus plaukų spalvos pakeitimas, suteikiant plaukams sodresnę, ryškesnę natūralią spalvą, blizgesį. Šis dažymo būdas yra švelnus, veikiantis plaukus iš išorės, nežalojantis plaukų ir nepasiekiantis natūralių plauko pigmentų.

 

Plauko laminavimas  tai ne tiesinimas, o gydymo procedūra, kurios metu atkuriama Jūsų sveiko plauko struktūra. Laminavimas yra procedūra, po kurios jūsų plaukai pasidaro pastebimai storesni, įgauna tankį, lygų paviršių, blizgesį ir elastingumą. Efektas pasiekiamas dėl to, kad išlyginama plauko struktūra ir didėja jo apimtis. Laminato sudėtis yra labai artima sveiko plauko baltyminei statybinei medžiagai. Jis užpildo visus nelygumus ir dengia visą plauką apsauginiu sluoksniu. Laminavimo procedūros metu kiekvienas plaukas apgaubiamas preparatu, todėl pasidaro lyg “uždarytas”. Susidariusi plėvelė leidžia plaukams kvėpuoti. Ši procedūra yra visiškai saugi, nes naudojama priemonė neturi savo sudėtyje amoniako, ar kitų agresyvių cheminių komponentų. Procedūra gali būti atliekama visų tipų plaukams: natūraliems, dažytiems, balintiems, chemiškai apdorotiems.

Ir tai dar ne viskas! Su šiuo kuponu Jums bus suteikiama 50 % nuolaida kirpimui. Pasinaudoję šiuo pasiūlymu specialistai padės Jums susikūrti tokštamas grožio formas labiausiai tinkančias prie Jūsų veido bruožų, kurios leistų Jums labiau pasitikėti savimi bei gražiai atrodyti kiekvieną dieną arba tiesiog pakirti galiukus ar kirpčiukus.

 

Trukmė - 90min

 

Kviečiame nepraleisti nuostabios progos džiauktis sveikais, stipriais,  gyvybingais plaukais!

 • Tonavimo procedūros metu bus atnaujinta Jūsų plaukų spalva, ji bus parinkta individualiai pagal Jus ir Jūsų stilių (labai gražios, sodrios, ilgalaikės spalvos).
 • Gydomoji – atstatančioji plaukų laminavimo procedūra tai ilgalaikio efekto procedūra, jos poveikis matomas nuo 4 iki 6 savaičių!
 • Plaukų laminavimo metu plaukai apvelkami plėvele, kuri apsaugo nuo aplinkos poveikio- džiovintuvo karščio, saulės spindulių, šukavimo, tiesinimo sukeliamo streso, ežero ar jūro vandens- plaukai tampa elastingi ir stiprūs nuo šaknų iki pat galiukų!
 • Banguoti, garbanoti plaukai neištiesinami, tačiau tampa paklusnesni, elastingesni.
 • Procedūros rezultatas - sveikesni, žvilgantys it šilkas, gyvybingi plaukai.
 • Kuponas galioja 2 mėnesius nuo kupono įsigijimo dienos
 • Kuponas skirtas plaukų dažymui MATRIX beamoniakiais tonuojančiais dažais ir gydomajai plaukų struktūrą atstatančiai laminavimo procedūrai;
 • Kuponas taip pat suteikia papildomą 50 % nuolaidą plaukų kirpimui;
 • Į pasiūlymą įskaičiuota  30g. priemonių laminavimui ir tonavimui (pakanka vidutinio ilgio ir storio plaukams) už papildoma gramą galioja priemoka 0,35EUR už gramą.
 • Išnaudoti kuponą galima „Dalia grožio studijoje“ (Goštauto g. 5/Vasario 16-osios g. 2, Vilnius ARBA J. Basanavičiaus g.22, Vilnius);
 • Būtina išankstinė registracija nurodytais telefono numeriais arba elektroniniu paštu;
 • Su savimi būtinai atsinešti AkcijaTau.lt kuponą;
 • Užsiregistravus ir neatvykus procedūrai kuponas laikomas negaliojančiu, jeigu apie neatvykimą buvo perspėta mažiau negu prieš 24 valandas;
 • Vienas asmuo gali įsigyti neribotą kiekį kuponų;
 • Kuponą galima išsikeisti į dovanų čekį salone;
 • Kuponą reikia išnaudoti vieno vizito metu;
 • Sąskaitą išrašys pardavėjas po paslaugos suteikimo.

* Įprasta paslaugos kaina, skelbiama paslaugą teikiančio pardavėjo internetinėje svetainėje, kainoraštyje ar kitame jo pateiktame šaltinyje šio AkcijaTau.lt pasiūlymo galiojimo metu.

„Dalia grožio studija“

Goštauto g. 5/Vasario 16-osios g. 2, Vilnius

Tel. 8 (5) 262 05 99

Mob. 8 648 05505

El. p. info@bukgrazi.lt

 


„Dalia grožio studija“

J. Basanavičiaus g.22, Vilnius

Tel. 867020093

El. p. Jasinskio7@bukgrazi.lt

 

Darbo laikas:

I–V nuo 10 iki 20 val.
VI  nuo 10 iki 17 val.

UAB „Dalia grožio studija“
Įmonės kodas 300651697
PVM mokėtojo kodas LT100004263218
Adresas Goštauto g.5/ Vasario 16-osios g.2, Vilnius ir J.Basanavičiaus g.22, Vilnius
El. paštas info@bukgrazi.lt
Tel. 864805505, 867020093
SLAPUKAI (angl. COOKIES)
Mūsų tinklapyje naudojami slapukai, kurie padeda padaryti svetainę patogesnę.