Taisyklės Garantijos grąžinimai Informacija
Prisijungti
Tel.: +370 637 75555
El. paštas: info@akcijatau.lt

Plaukų dažymas, laminavimas, kirpimas ir kasdienis sušukavimas Vilniuje

Plaukų dažymas, laminavimas, kirpimas ir kasdienis sušukavimas Vilniuje

35.99 €
Buvusi kaina* 75.00 €
-52%

Prekės ID: 44581

Tobulai lygūs, žvilgantys ir sveiki - dabar tokie gali būti kiekvienos moters plaukai. Grožio salonas „Džesė“  šiandien kviečia visas vilnietes atgaivinti ir padailinti brangiausią Jūsų turimą aksesuarą - savo plaukus!Plaukų dažymas ir kirpimas yra puikus būdas nesudėtingai pasikeisti, o laminavimas leis Jūsų plaukams ilgai išlikti ne tik gražiems, bet ir sveikiems.
Natūraliai plaukas sudarytas iš glaudžiai susijungusių žvynelių, kurie nuo išorinių veiksnių pasišiaušia ir plaukai netenka savo natūralaus žvilgesio ir gyvumo. Laimei, pažangiausiais tyrimais buvo išpildyta ne vienos moters svajonė turėti gražius, sveikus ir žvilgančius plaukus.
Plaukų dažymas  - dabar geriausias metas atsinaujinti, atgaivinti plaukų spalvą, nes ryškūs ir žvilgantys plaukai gali kardinaliai pakeisti įvaizdį ir suteikti jam nepakartojamo gyvybingumo bei žavesio.Plaukų laminavimas - tai ne tiesinimas, o gydymo procedūra, kurios metu atkuriama Jūsų sveiko plauko struktūra. Kiekvienas plaukas papildomai pamaitinamas ir apvelkamas plėvele, kuri apsaugo nuo aplinkos poveikio - karščio, šukavimo, tiesinimo sukeliamo streso - ir tampa elastingi ir stiprūs, nuo šaknų iki pat galiukų.Efektas jaučiamas nuo 3 iki 6 savaičių. Priemonė nusiplauna palaipsniui. Procedūrą galima kartoti pakankamai dažnai. Procedūros metu plaukai pasisavina tik reikiamą kiekį laminato ir nepersisotina.Vos kelių procedūrų dėka galite turėti plaukus apie kokius visada svajojote ir skirtingai nuo kitų grožio procedūrų galėsite būti tikra, kad taip rūpinatės ne tik savo plaukų grožiu bet ir jų sveikata!Kirpimas - patyrusi plaukų stilistė patars ir padės pasirinkti labiausiai jums tinkantį kirpimą.


Įsigijus kuponą, jums priklausys:
• plaukų dažymas
• plaukų laminavimo procedūra
• plaukų kirpimas  • Kuponas galioja 2 mėnesius (60 kalendorinių dienų) nuo įsigijimo dienos;
  • Išnaudoti kuponą galima grožio salone Vilnius, Žemynos g. 2B ;
  • Būtina išankstinė registracija telefonu 852703880 arba mob. 867599093;
  • Užsiregistravus ir neatvykus procedūrai kuponas laikomas negaliojančiu, jeigu apie neatvykimą buvo perspėta mažiau negu prieš 12 valandų;
  • Vienas asmuo gali įsigyti neribotą skaičių kuponų;
  • Atvykus būtina turėti atspausdintą AkcijaTau.lt kuponą.

* Įprasta paslaugos kaina, skelbiama paslaugą teikiančio pardavėjo internetinėje svetainėje, kainoraštyje ar kitame jo pateiktame šaltinyje šio AkcijaTau.lt pasiūlymo galiojimo metu.

UAB Janolita
Įmonės kodas 302760706
Adresas Žemynos g. 2b, Vilnius
El. paštas salonasdzese@gmail.com
Tel. 867338939