Taisyklės Garantijos grąžinimai Informacija
Prisijungti
Tel.: +370 637 75555
El. paštas: info@akcijatau.lt

Išmanusis dulkių siurblys QQ6 PLIUS

Išmanusis dulkių siurblys QQ6 PLIUS

310.00 €
345.00 €

Pristatymo terminas 7 d.d.

Prekės ID: 45931

Robotas dulkių siurblys QQ6 su vandens talpa

 

Šis inovatyvus Clean Mate robotas dulkių siurblys QQ6 utragarsiniais jutikliais lengvai aptinkantis nešvarumus ne tik siurbia, bet ir drėgnai valo paviršius. Pagrindinis šio modelio išskirtinumas yra tai, kad jis turi keičiamą viršelį, kurio vaizdo dizainą įmanoma pakeisti, suderinus su savo patalpų interjeru.

 

Pagrindiniai roboto privalumai:

 

·         Jis ne tik siurbia, bet ir drėgnai valo paviršius. Naujas siurblys turi ne tik įprastus besisukančius šoninius ir pagrindinį šepetėlius, kurie siurbia, bet ir vandens talpą. Galima pasirinkti kaip paprastą siurbimo funkciją, taip ir papildomai atlikti drėgną valymą.

 

·         Siurblio valymo modulis nėra užfiksuotas, kaip tai būna įprastai, jis yra "plaukiojantis". Priklausomai nuo valomo paviršiaus (plytelės, parketas, kilimas ir t.t.) bei užterštumo jis gali keisti aukštį, kas garantuoja aukštą valymo efektyvumą.

 

·         Siurblys turi turbo-šepetuką, kuris pagamintas pagal naujausias technologijas. Šepetuko pagrindas pagamintas iš legiruoto plieno ir aliuminio, todėl jis ypač tvirtas ir ilgaamžis. Be to, jį galima lengvai išardyti ir greitai išvalyti.

·         Kai dulkių konteineris prisipildo šiukšlėmis, siurblio ekrane užsidega pranešimas. Tai suteikia galimybę laiku išvalyti konteinerį.


·         Savarankiškos pagalbos funkciją – praėjus 10 sek. po neįprastos situacijos (užstrigs arba negalės judėti), jis automatiškai išsijungs.

 

·         Patalpų dezinfekavimas. UV lempa atlieka kruopščią valomo ploto dezinfekciją.

 

·         Purvo aptikimo ultragarsiniai jutikliai. Robote įrengta ultragarsinė sistema, kuri sugeba nustatyti paviršiaus užterštumo laipsnį ir parinkti valymo režimą.

 

·        Programuojamas darbo laikas. Ši funkcija suteikia galimybę nustatyti siurbimo laiką, t. y. darbo grafiką galima pasirinkti pagal pageidavimą.

 

·         Robotas turi jutiklius, kurie apsaugo nuo susidūrimo. Šiuos jutiklius galima išjungti rankiniu budu, kad siurblys pakankamai arti priartėtų prie sienų ir baldų. Antikritimo funkcija apsaugos siurblį nuo kritimo nuo laiptų ar kitos aukštos vietos.

·         Valdyti siurblį taip pat galima distancinio valdymo pulteliu.

 

·         Virtuali siena blokuos tas vietas, kuriose siurblys nepageidaujamas.

 

·         6 valymo režimai. Priklausomai nuo paviršiaus užterštumo ir patalpų išdėstymo galima pasirinkti optimalų valymo būdą. QQ6 gali dirbti automatiniu "SPOT" režimu

 

arba savarankiškais 5 valymo režimais, priklausomai nuo situacijos:

 

1.     "SPOT": pradžioje robotas "skanuoja" patalpas ir vertina užterštumo lygį, o po to savarankiškai pasirenka optimalią valymo programą;

2.     "spiralė": robotas juda klasikiniu būdu nuo centro iki patalpų kraštų pagal spiralę ir valo paviršių;

3.     "atbulinė spiralė": siurblys taip pat sistemingai valo paviršius, bet juda nuo sienų centro link, palaipsniui mažinant spiralę;

4.     "daugiakampis": valydamas siurblys juda pagal penkiakampę trajektoriją;

5.     "palei sieną": siurblys apibrėžia patalpų ribas ir juda pagal sienas, valydamas pakraščius, o taip pat ir aplink stambius baldus;

 

6.     "Z-formos": siurblys vieną ar keletą kartų juda paviršiumi dideliais zigzago judesiais— šis režimas tinka valyti dideles, pakankamai atviras erdves.

O be to, siurblys pasižymi mažu triukšmu (55 dB) bei energijos taupymu. Turi atminties funkciją - po pilno pakrovimo jis vėl valys automatiniu režimu. Siurblys turi ypač didelį dulkių konteinerį bei HEPA filtrą.

 

 

Funkcijos

 

 •  Drėgnas ir sausas valymas
 •  Purvo aptikimas
 •   Signalizacijos funkcija
 •   LCD ekranas
 •   Virtuali siena - akustinė sienelė
 •   Nuotolinio valdymo pultas
 •   Anti-kritimo funkcija
 •   Savęs pakrovimas
 •   Valymo laiko nustatymas - bet kuriuo metu
 •   Darbo laiko nustatymas
 •   Savidiagnostika
 •   Ultravioletinė šviesa
 •   Susidūrimų vengimas

 

Komplektacija

 

1.     Siurblys

2.     Pakrovimo stotis

3.     Atsarginių dalių dėžutė (šoniniai šepetėliai *1 + filtras* 1)

4.     Distancinis valdymas

5.     Akumuliatorius (įdėtas į siurblį)

6.     Įkroviklis

7.     Virtuali siena

8.     Valymo šepetėlis

9.     Įrankis plaukų valymui

10.  Vandens talpa su sauso ir drėgno valymo servetėlėmis

11.  Instrukcija

 

 

 

Prekių pristatymas:

 • OMNIVA paštomatai:

Savo užsakymą galite atsiimti iš Jums artimiausio OMNIVA paštomato. Prekių užsakymo metu Jums tereikia pasirinkti Jums artimiausią OMNIVA paštomatą. Kai prekės bus Jūsų pasirinktame OMNIVA paštomate, į nurodytą telefono numerį ir elektrononį paštą gausite informaciją, kad galite atvykti atsiimti savo siuntos.

Siuntų terminale siunta laikoma 7 kalendorines dienas. Siuntą galite atsiimti bet kuriuo paros metu.

Jei jūsų išsirinkta prekė yra didesnė nei 41x38x64 jinai netilps į paštomatą, tad renkantis pristatymo variantus sitema neleis pasirinkti OMNIVA paštomato.

 • DPD kurjeriai:

Prekės pristatymas Jūsų nurodytu adreseu visoje Lietuvoje. Išvakaro gausite sms žinutę su informacija, kad bus pristatomas siuntinys. 

 • DPD atsiėmimo taškai:

Atsiimti siuntą iš DPD siuntų taško yra itin greita ir paprasta

Kai siunta bus pristatyta į DPD siuntų tašką, gausite SMS žinutę, kurioje bus nurodyta: siuntos muneris, DPD siuntos taško pavadinimas, siuntos taško adresas, siuntos taško darbo laikas.

 

 Atsiėmimas Vilniuje:

AkcijaTau.lt atsiėmimo punktas, Maciulevičiaus g. 51, Vilnius, tel. +370 637 75555, darbo laikas: I–IV nuo 11 iki 19 val., V nuo 11 iki 18 val. Norėdami matyti žemėlapį, spauskite čia.

 • Atvykus atsiimti būtina turėti atspausdintą AkcijaTau.lt kuponą;

DĖMESIO!

 • Dėl Jūsų kompiuterio nustatymų, monitoriaus raiškos, apšvietimo ir panašių sąlygų reali prekių spalva gali nežymiai skirtis nuo matomų nuotraukose.
 • Paveikslėlyje gali būti dalių, kurių nėra produkto komplektacijoje.
 • Realios prekės išvaizda kartais gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.
UAB "AkcijaTau"
Įmonės kodas 301745911
PVM mokėtojo kodas LT100005673216
Adresas Maciulevičiaus g. 51, Vilnius
El. paštas info@akcijatau.lt
Tel. +370 63775555