Taisyklės Garantijos grąžinimai Informacija
Prisijungti
Tel.: +370 637 75555
El. paštas: info@akcijatau.lt

Plaukų laminavimas salone Grožio ekspertas, Vilniuje

Plaukų laminavimas salone Grožio ekspertas, Vilniuje

17.98 €
Buvusi kaina* 26.00 €
-31%

Prekės ID: 1828

Ar norite apsaugoti savo plaukų struktūrą, suteikti plaukams šilkinį švelnumą, žvilgesį ir papildomos apimtiems? Tuomet šis pasiūlymas kaip tik Jums! AkcijaTau.lt kartu su grožio salonu „Grožio ekspertas“ rekomenduoja Jums plaukų laminavimą už itin patrauklią AkcijaTau.lt kainą.

Laminavimas – tai išorinis plauko padengimas, kurio dėka plaukai tampa storesni, blizgantys ir lygūs. Plaukų laminavimo priemonė yra pagaminta iš natūralių medžiagų ir be jokio silikono. Pagrindinę priemonės dalį sudaro kviečių proteinas.

Proteinas yra statybinė plaukų medžiaga, ji yra būtina, kad plaukai atrodytų stiprūs, sveiki ir žvilgantys. Tai ne tik kad nekenksminga, bet ir labai naudinga plaukui procedūra. Šio produkto sudėtyje naudojamas bespalvis plauko dažiklis, kurio pagrindas – natūralūs ingridientai, neturintys savo sudėtyje amoniako ir peroksido. Kviečių proteinas, kuris turi antioksidacinį poveikį - drėkina ir maitina plaukus, giliai įsiskverbia į plauko vidų, stangrindamas jį. Ramunėlių, šimtalapio ir kitų žolių fitoekstraktai turi priešuždegiminį poveikį ir turi įtakos plauko augimui.

  • Kuponas galioja 60 kalendorinių dienų nuo kupono įsigijimo dienos;
  • Kuponas skirtas plaukų laminavimui (procedūra atliekama tik plaukams iki pečių)  + 20 % nuolaida dažams grožio salone „Grožio ekspertas“;
  • Reikalinga išankstinė registracija telefonais (8 5) 203 03 34 arba 8 646 14444;
  • Atvykus į grožio saloną būtina pateikti atspausdintą AkcijaTau.lt kuponą;
  • Perkamų kuponų kiekis neribojamas;
  • Užsiregistravus procedūrai ir neatvykus be išankstinio pranešimo (būtina pranešti prieš 2 val.), kuponas bus laikomas panaudotu.

*Įprasta paslaugos kaina, skelbiama paslaugą teikiančio pardavėjo internetinėje svetainėje, kainoraštyje ar kitame jo pateiktame šaltinyje šio AkcijaTau.lt pasiūlymo galiojimo metu.

Lina Maldaikytė UAB "Grožio ekspertas"
Adresas Perkunkiemio 47-109,Vilnius
El. paštas info@grozioekspertas.lt