Informacija Taisyklės Garantijos, grąžinimai
Prisijungti
Tel.: +370 610 79995
El. paštas: info@akcijatau.lt

Procedūra pavargusiai veido odai, prisotinanti deguonimi, detoksikuojanti su aukščiausios kokybės ALGOLOGIE kosmetika bei masažu Vilniaus centre!

Procedūra pavargusiai veido odai, prisotinanti deguonimi, detoksikuojanti su aukščiausios kokybės ALGOLOGIE kosmetika bei masažu Vilniaus centre!

27.99 €
Buvusi kaina* 45.00 €
-38%

Prekės ID: 39206

Veido oda, tarsi veidrodis, geriausiai atspindi žmogaus organizmo būklę, tačiau jos gražią išvaizdą neigiamai veikia įvairūs veiksniai: orų permainos, neteisinga mityba, miego stoka, žalingi įpročiai, nuolat patiriamas stresas... Nepailsėjusi ir netinkamai prižiūrima oda anksčiau nei derėtų praranda elastingumą, suglemba, nebeapsisaugo nuo neigiamo aplinkos poveikio. Todėl šiandien Jums siūlome atgaivinti pavargusią veido odą, detoksikuojančia odos procedūra, prisotiančią deguonimi  už neįtikėtinai gerą kainą..

 


Jūsų veidas bus palepintas ypatinga priežiūra, atliekama su prestižine prancūziška kosmetika „Algologie", kuri atstato pavargusią ir gyvybingumą praradusią veido odą, pagerina jos spalvą ir tekstūrą, drėkina, prisotina odą deguonimi, būtinosiomis maisto medžiagomis, mineralais, mikroelementais, kurių mes netenkame dėl netinkamo gyvenimo būdo, streso, neigiamo aplinkos poveikio. Tai ypač efektyvus gyvybės kokteilis odai.

 


ALGOLOGIE  kosmetika – tai natūrali prancūziška kosmetika iš jūros dumblių, mineralų ir druskų, kuri atskleis Jums jaunystės ir grožio išsaugojimo paslaptį, pasitelkus naudingiausias jūros savybes. Visi šios linijos produktai yra 100% natūralūs, be konservantų ir dažiklių. Jūros vanduo ir jūros dumbliai sudėtimi yra neįtikėtinai panašūs į žmogaus kraujo plazmą. Dėl šio biologinio panašumo jūros dumbliuose esančios medžiagos, veikdamos iš vien su natūraliu osmoso fenomenu, tinkamais kiekiais prasiskverbia giliai į odos ląsteles, puikiai prisiderindamos prie Jūsų odos  savybių.Šios unikalios procedūros eiga:
• Demakiažas
• Veido odos valymas.
• Mineralizuojantis šveitimas.
• Maitinimas, atpalaidavimas, prisotinimas deguonimi. Oda giliai pamaitinama mišiniu, kurį sudaro losjonas ir DNR ampulės turinys, kuris įmasažuojamas į veido odą, sudarytas iš jūros vandens,  įvairių mikro- ir makroelementų bei mineralinių druskų. Patempiamasis kompleksas drėkina, stabdo senėjimą, saugo odą ir „pakelia" ją. Oda akimirksniu tampa gaivesnė, lygesnė ir stangresnė.
• 20 min. stangrinamasis veido ir dekoltė masažas su profesionaliu masažiniu  maitinančiu kremu. Masažo metu suaktyvinama kraujotaka, limfotaka, dėl to suaktyvėja visi biologiniai odos procesai: oda greičiau ir gausiau aprūpinama maitinamosiomis medžiagomis, deguonimi, vyksta aktyvi detoksikacija, skatinama odos regeneracija. Suteikia sveika veido odos putlumo bei stangrumo.
• Veido odos balanso atstatymas (detoksikacija), kaukė. Ant veido ir kaklo odos užtepama  kaukė, kuri paliekama veikti iki 15 min. nuplaunama šiltu vandeniu. Kaukė  valo, mineralizuoja, prisotina deguonies bei detoksikuoja pageltusią odą, gražina jai spindesį ir sveiką spalvą. Rezutatas: kvėpuojanti ir švytinti oda!
•  Užbaigiamoji procedūra. Veidas padengiamas užbaigiamoju kremu.


Padėkite savo veido odai susigrąžinti sveiką spindesį, nepriekaištingą švarą ir taip trokštamą švelnumą — maloniai, greitai ir labai veiksmingai atsikratykite kamuojančių odos problemų.

  • Kuponas galioja 1 mėnesį nuo kupono įsigijimo dienos;
  • Išnaudoti kuponą galima „Dalia grožio studijoje“ (Goštauto g. 5/Vasario 16-osios g. 2, Vilnius ARBA J. Basanavičiaus g.22, Vilnius);
  • Būtina išankstinė registracija nurodytais telefono numeriais arba elektroniniu paštu;
  • Registruojantis būtinai informuoti, kad paslaugai turite akcijos kuponą, nepranešus iš anksto galioja įprasta paslaugų kaina;
  • Su savimi būtinai atsinešti AkcijaTau.lt kuponą su unikaliu identifikavimo numeriu;
  • Užsiregistravus ir neatvykus procedūrai kuponas laikomas negaliojančiu, jeigu apie neatvykimą buvo perspėta mažiau negu prieš 12 valandas;
  • Vienas asmuo gali įsigyti neribotą kiekį kuponų;
  • Nuolaidos nesumuojamos, kuponas į kitas paslaugas bei pinigus nekeičiamas;

* Įprasta paslaugos kaina, skelbiama paslaugą teikiančio pardavėjo internetinėje svetainėje, kainoraštyje ar kitame jo pateiktame šaltinyje šio AkcijaTau.lt pasiūlymo galiojimo metu.

 

„Dalia grožio studija“

Goštauto g. 5/Vasario 16-osios g. 2, Vilnius

Tel. 8 (5) 262 05 99

Mob. 8 648 05505

El. p. info@bukgrazi.lt

 

 


„Dalia grožio studija“

J. Basanavičiaus g. 22, Vilnius

Tel. 8 670 20093

El. p. Jasinskio7@bukgrazi.lt

I–V nuo 10 iki 20 val.
VI  nuo 10 iki 17 val.

UAB „Dalia grožio studija“
Įmonės kodas 300651697
PVM mokėtojo kodas LT100004263218
Adresas Goštauto g.5/ Vasario 16-osios g.2, Vilnius ir J.Basanavičiaus g.22, Vilnius
El. paštas info@bukgrazi.lt
Tel. 864805505, 867020093
SLAPUKAI (angl. COOKIES)
Mūsų tinklapyje naudojami slapukai, kurie padeda padaryti svetainę patogesnę.