Taisyklės Garantijos grąžinimai Informacija
Prisijungti
Tel.: +370 637 75555
El. paštas: info@akcijatau.lt

SPA ritualas „Atostogos“ (kūno šveitimas, klasikinė veido procedūra, viso kūno masažas) ĄŽUOLYNO MEDICINOS SPA centre Kaune

SPA ritualas „Atostogos“ (kūno šveitimas, klasikinė veido procedūra, viso kūno masažas) ĄŽUOLYNO MEDICINOS SPA centre Kaune

39.00 €
Buvusi kaina* 70.00 €
-44%

Prekės ID: 22896

Kūno šveitimas - tai itin svarbi kūno priežiūros procedūra, kuri giliai išvalo odą, pašalina negyvą odos sluoksnį bei pagerina mikrocirkuliaciją, Pilingo sudėtyje esantys aliejai drėkina, maitina odą, druska detoksikuoja ir valo. Ši procedūra skatina gilesnio epidermio sluoksnio atsinaujinimą, saugo odą nuo išsausėjimo bei padidina kitų naudojamų priemonių veiksmingumą.

Klasikinė veido procedūra. Odos senėjimas – natūralus biologinis procesas, kurį patiria tiek moterys, tiek ir vyrai. Odai senstant, silpnėja jos pagrindinės savybės ir gebėjimas pačiai atsinaujinti, pasimaitinti, drėkintis, pasisavinti reikalingas medžiagas ir deguonį, apsisaugoti nuo žalingo aplinkos poveikio. 

Oda išsausėja, praranda savo elastingumą, atsiranda raukšlių ir pigmentinių dėmių. Nors laiko sustabdyti neįmanoma ir senėjimo proceso nepavyks išvengti, vis dėlto, puoselėjant ir rūpinantis oda, ją galima išlaikyti sveiką ir gražią gana ilgą laiką.

Procedūros metu atstatomas odos apsauginis barjeras, užtikrinamas intensyvus odos drėkinimas ir apsauga nuo transepiderminio drėgmės praradimo. Specialistas parinks veido kaukė pagal Jūsų odos tipą.

Trukmė 30 min.

Po klasikinės veido procedūros bus atliktas 30 min viso kūno masažas. Masažas sujungia, mediciną, psichologiją, senovės išmintį ir naujausias technologijas. Sujungdamas visus šiuos dalykus masažas gali padėti žmogui atsipalaiduoti ir pamiršti visus jį kamuojančius dalykus.

Masažas yra sena procedūra, dėl to jo efektyvumas yra įrodytas jau tūkstančius kartų. Masažas padeda stiprinti sveikatą, suteikia jėgų ir psichologinės stiprybės. Masažas taip pat padės tiems kurie nori padailinti kūno linijas, nes masažas dar yra vadinamas pasyviaja mankšta dėl to, kad procedūros metu yra išjudinami visi žmogaus kūno raumenys.

  • Kuponas galioja 2 mėnesius nuo kupono įsigijimo dienos;
  • Kuponas skirtas SPA ritualui „Atostogos“;
  • Išnaudoti kuponą galima centre „ĄŽUOLYNAS medicininis dienos SPA“ (Sporto g. 3, Kaunas);
  • Būtina išankstinė registracija telefonais +370 37 301 008 arba +370 640 45 761;
  • Atvykus su savimi būtina turėti atspausdintą AkcijaTau.lt kuponą.

*Įprasta paslaugos kaina, skelbiama paslaugą teikiančio pardavėjo internetinėje svetainėje, kainoraštyje ar kitame jo pateiktame šaltinyje šio AkcijaTau.lt pasiūlymo galiojimo metu.

MB Ąžuolyno medicinos klinika
Įmonės kodas 302922268
Adresas Sporto g. 3, Kaunas
El. paštas info@azuolynospa.lt
Tel. +370 640 45 761