Informacija Taisyklės Garantijos grąžinimai
Prisijungti
Tel.: +370 637 75555
El. paštas: info@akcijatau.lt

Anticeliulitinis šlaunų, sėdmenų, pilvo ir juosmens masažas Vilniuje (45min.+15min. prailginant procedūros trukmę)

Anticeliulitinis šlaunų, sėdmenų, pilvo ir juosmens masažas Vilniuje (45min.+15min. prailginant procedūros trukmę)

24.00 €
Buvusi kaina* 29.00 €
-17%

Prekės ID: 47442

Visame pasaulyje celiulitas kamuoja 85%, 90 % moterų nuo 20 metų. Priežaščių yra labai daug. Sėdimas darbas, paveldimumas, viršsvoris, žalingi įpročiai (rūkymas, alkoholio vartojimas ) mažas fizinis aktyvumas, nereguliari mityba, kontraceptinių priemonių panaudojimas,dienos režimo nebuvimas. Visą tai sulėtina organizme vykstančius medžiagos apykaitos procesus, poodiniame sluoksnyje kaupiasi lipidai-riebalai. Todėl organizmo viduje, tiek išorėje pastebimi ryškūs odos pakitimai, kurie tikrai mūsų neguodžia. Suėmus odą į raukšlę matomi ryškūs odos nelygumai, patinimai. Vėliau formuojasi gausybė stambių mazgelių, kuriuos palietus jaučiamas net skausmas. Tai išviešėjęs celiulitas, garsioji “ apelsino žievelė “.

 

Jei tokia būsena Jums trukdo gyventi pilnavertį gyvenimą, nenusiminkite, kreipkitės į “EMDEJA – harmonijos sala” ir kartu išspręsime šią problemą. Intensyvių procedūrų kompleksas padės sulieknėti, oda sustangrės ir įgaus norimo švelnumo, greičiau iš organizmo pasišalins susikaupę toksinai, riebalai ir skysčių perteklius, sumažės kūno apimtys norimoje vietoje, atsinaujins odos paviršinis sluoksnis, o tai suaktyvins deguonies tėkmę kraujyje. Anticeliulitinis masažas, tai savotiškas kūno linijų modeliavimas. Tačiau reikia nepamiršti, kad visame tame turite dalyvauti ir Jūs pati.

Intensyvi procedūra užtruks vos 45 min, po kurios Jūs pajausite bendrą organizmo lengvumą. Masažas apims pilvo, juosmens, šlaunų ir sėdmenų sritis.

Rekomenduojama 10-15 kartų anticeliulitinė programa ( į savaitę apsilankyti bent 2 kartus ).


Tad nieko nelaukite ir procedūras pradėkite nuo šiandien !!!

  • Kuponas galioja: 3 mėnesius;
  • Kuponas negražinamas ir į kitas prekes ar paslaugas nekeičiamas;
  • Užsirašius, apie neatvykimą būtina pranešti prieš 6 valandas iki sutarto laiko, kitu atveju kuponas laikomas panaudotu;
  • Būtina išankstinė registracija kontaktiniu telefono numeriu 8 618 16867;
  • Nepamirškite atsinešti atspausdintą kuponą.

 * Įprasta paslaugos kaina, skelbiama paslaugą teikiančio pardavėjo internetinėje svetainėje, kainoraštyje ar kitame jo pateiktame šaltinyje šio AkcijaTau.lt pasiūlymo galiojimo metu.

Daiva Melnikienė
Adresas Kalvarijų 172a, Vilnius
El. paštas masazai@emdeja.lt
Tel. 8 618 16867