Informacija Taisyklės Garantijos grąžinimai
Prisijungti
Tel.: +370 610 79995
El. paštas: info@akcijatau.lt

Klasikinis nugaros masažas + DOVANA pėdų masažas Kaune

Klasikinis nugaros masažas + DOVANA pėdų masažas Kaune

10.00 €
Buvusi kaina* 17.00 €
-41%

Prekės ID: 44364

Jums puikiai tiks šis nugaros masažas, jei dirbate sėdimą darbą ir nuolat jaučiate nuovargį. Šio masažo metu Jums išjudins nugaros, kaklo raumenis, apims galvą ir sėdmenis. Nugaros masažas tinka tiek skubantiems, tiek dirbantiems sėdimą darbą, tiek tiems, kurie junta nuolatinius raumenų spazmus, diskomfortą ar įtampą.

 

Nugaros masažas yra vienas reikšmingiausių žmogaus organizmui – šiame kūno plote išsidėstę stambesnieji raumenys, kuriuos masažuojant, pagerėja visos jų atliekamos funkcijos: judesiai tampa tikslesni, padidėja darbingumas.

Masažas gali būti ne tik terapinis procesas, norint atsikratyti jau turimų fizinių ar psichologinių sunkumų, tačiau ir prevencinis ritualas, norint išlaikyti puikią sveikatą, bei kiekvienam taip reikalingą kūno ir dvasios pusiausvyrą. Tad nedvejokite ir skirkite truputį dėmesio ir laiko sau ar savo artimiems žmonėms.

 

Jūsų lauks DOVANA – pėdų masažas. Pėdų masažo nauda: išnyksta skausmas, šalinama nemiga ir galvos skausmai, taip pat mažinamas nuovargis, kojų patinimai. Šio masažo metu yra stiprinami pėdos kaulai, raumenys, bei raiščiai. Skatinama limfos bei kraujo apykaita. 

  • Kuponas galioja 2 mėnesius (60 kalendorinių dienų) nuo įsigijimo dienos;
  • Išnaudoti kuponą galima grožio salone Laisvės al.15B, Kaunas
  • Būtina išankstinė registracija telefonu 865218412;
  • Užsiregistravus ir neatvykus procedūrai kuponas laikomas negaliojančiu, jeigu apie neatvykimą buvo perspėta mažiau negu prieš 12 valandų;
  • Atvykus būtina turėti atspausdintą AkcijaTau.lt kuponą.

* Įprasta paslaugos kaina, skelbiama paslaugą teikiančio pardavėjo internetinėje svetainėje, kainoraštyje ar kitame jo pateiktame šaltinyje šio AkcijaTau.lt pasiūlymo galiojimo metu.

 

Goda Joana Žymantienė
Adresas Laisvės al.15B, Kaunas
El. paštas godabut@gmail.com
Tel. 865218412