Informacija Taisyklės Garantijos grąžinimai
Prisijungti
Tel.: +370 610 79995
El. paštas: info@akcijatau.lt

Veido ir nugaros klasikinių masažų derinys grožiui ir gerai savijautai Kaune

Veido ir nugaros klasikinių masažų derinys grožiui ir gerai savijautai Kaune

12.00 €
Buvusi kaina* 22.00 €
-45%

Prekės ID: 41853

Klasikinis masažų derinys nugarai ir veidui atliekamas vieno apsilankymo metu - naudingas kiekvienai norinčiai pašalinti raumenų įtampą jaučiama nugaroje bei pasirūpinti veido oda.


Švediško klasikinio masažo  nugarai   nauda yra įvairiapusė priklauso nuo individualiai parinktų bei taikomų judesių įvairovės, jų parinkimo, taip pat atlikimo gylio, tempo, intensyvumo, stiprumo...


Efektyvus pagalbininkas siekiant pašalinti raumenų įtampą kaklo, pečių, juosmens srityje. Rekomenduojamas esant nerviniai įtampai, sumažėjus darbingumui, pablogėjusiai miego kokybei, nusilpus organizmui, po didelio fizinio ar emocinio krūvio, persitempimo, siekiant atsipalaiduoti po sunkios veiklos, sustiprinti bendrą savijautą ar sulėtinti senėjimo procesus.


Klasikinis masažas veidui teikia veiksmingą fiziologinį poveikį veido ir kaklo odai, kraujotakai, limfotakai, raumenynui bei teigiamai veikia nervų sistemą. Naudingas įvairiais amžiaus tarpsniais siekiant pagerinti veido odos būklę.


Tai išties puikus  pasiūlymas ir gali būti puiki dovana kiekvienam daug dirbančiai, tačiau sunkiai atrandančiam laiko tik sau!

Masažo teikiamą poveikį bei naudą geriausiai kiekvienas galime pajusti tik per savo patirtį. Pasinaudokite šiuo puikiu pasiūlymu pradžiuginkite savo artimą ar pasirūpinkite savo geresne savijauta ir Jūs ...

  • Kuponas galioja 2 mėnesius nuo kupono įsigijimo dienos;
  • Su šiuo kuponu Jums priklauso 1 švediškas klasikinis masažas nugarai ( trukmė 30 min.), 1 klasikinis masažas veidui (20 min.).
  • Masažai atliekami vienam asmeniui vieno apsilankymo metu.
  • Išnaudoti kuponą galima „Terapika“ Chemijos g. 9, Kaunas
  • Būtina išankstinė registracija telefonu  +370 69965177
  • Atvykus su savimi būtina turėti atspausdintą AkcijaTau.lt kuponą.
  • Užsiregistravus ir neatvykus procedūrai kuponas laikomas negaliojančiu, jeigu apie neatvykimą buvo perspėta mažiau negu prieš 24 valandas;
  • Kuponą galima išsikeisti į dovanų čekį salone;
  • Pasiūlymas skirtas tik naujiems klientams

 

* Įprasta paslaugos kaina, skelbiama paslaugą teikiančio pardavėjo internetinėje svetainėje, kainoraštyje ar kitame jo pateiktame šaltinyje šio AkcijaTau.lt pasiūlymo galiojimo metu.

 

 „Terapika“

Chemijos g. 9, Kaunas

+370 69965177


 


IĮ „Terapika“
Įmonės kodas 302106539
Adresas Chemijos g. 9-38, Kaunas
El. paštas vaikriste@gmail.com
Tel. 869965177